Karpacz otwarty na dzieci

Piękne miasto, blisko Śnieżki, zna każdy, kto lubi jeździć w góry - jak przystało na takie miejsce, posiada wiele pensjonatów i hoteli. Większość z nich reklamuje się na różne sposoby, również filmami video, które stały się bardzo popularne. Pensjonat Karkonoski SPA*** nie jest gorszy, ale zrobił coś odbiegającego od typowego schematu. Ciekawi? Sprawdźcie sami:

Karpacz

montaż: Kamerzysta Jelenia Góra - KM Studio

Niby zwykły film promujący obiekt. Okazuje się jednak, że skupił się na czymś, co dla wielu z nas jest priorytetem - naszych pociechach. Ładne i nienachalnie zrobione, niespełna 5-minutowe dzieło, które ukazuje nam wszystko od początku - od ładnych widoków po drodze, przez smakołyki w restauracji, po atrakcje specjalnie dla najmłodszych, jak np. warsztaty z pieczenia ciasteczek. Pensjonat ten, jako jeden z nielicznych, w pełni skupia się na dzieciach, które są dla rodziców ważniejsze, niż niejedna atrakcja hotelowa.

Oczywiście sam pensjonat zapewnia rozrywkę również rodzicom, od bilardu do SPA.. Slogan “Obiekt przyjazny rodzinie” nie wziął się więc z powietrza. Wcale nie będzie zaskoczeniem, jak niedługo zobaczymy inne filmy w podobnej konwencji.

Inne pensjonaty w Karpaczu można zobaczyć tu:

Dodano: 2014-11-07
Komentarze (0)
Dodaj komentarz