Basen Rezydencja Bielik

Kto nie czuje się pewnie pływając w morzu, może swobodnie skorzystać z basenów, którymi dysponują miejscowe ośrodki wypoczynkowe. Rezydencja Bielik jest jednym z takich miejsc, otwartych zarówno dla swoich, jak i zewnętrznych gości. Przy czym osoby, które tu nie nocują, mogą cieszyć się tutejszą strefą SPA&Wellness w ograniczonym czasie – od 15:30 do 21:00.

Do dyspozycji są m.in. dwie wanny jacuzzi, sauna sucha, tylarium (rodzaj sauny parowej, łagodniejszej niż typowa sauna fińska) z dodatkiem w postaci koloroterapii, ławka z masażem bąbelkowym, prysznicowe bicze oraz basen z przeciwprądem.

Nie należy przy tym zapominać o całym zestawie zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetyki estetycznej dla dłoni, stóp, ciała, twarzy oraz masaży relaksacyjnych oraz fizjoterapeutycznych. Te oczywiście płatne są osobno.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Obiekt, w którym niewielkiej (za to rozbudowanej) pływalni towarzyszy bardzo bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i zaawansowanych procedur spod znaku SPA&Wellness. Wracając jednak do basenu - bicze wodne, przeciwprąd, jacuzzi, sauny czy masaż bąbelkowy zapewnią wspaniały wypoczynek. Dla gości z zewnątrz ośrodek dostępny jest od 15:30 do 21:00.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz