Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Międzyzdrojów do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Międzyzdrojów, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Międzyzdrojach bez wątpienia potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania dobrych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 16:00:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 12:19

Mamy okazję pracować z tym programem już od dłuższego czasu i w naszym pensjonacie sprawdza się bardzo dobrze. Wszyscy recepcjoniści doskonale radzą sobie z obsługą. Program jest bardzo funkcjonalny, intuicyjny, BEZPŁATNY i ma jasne warunki użytkowania. Polecamy!

Bałtyk Resort
7.12.2015 12:23

Ten program bardzo się u nas sprawdza. Pracujemy na nim już trochę i jesteśmy naprawdę zadowoleni. To w naszej opinii jeden z najkorzystniejszych programów nam dostępnych. Jest prosty w obsłudze i darmowy, ma sporo funkcji (wiele takich, których nie znajdzie się w innych tego typu programach) oraz opcję rezerwacji online, z której również korzystają nasi goście. Jak najbardziej polecamy!

Dodaj komentarz